Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 14:26   #491
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Piszcie w komentarzach, które cechy rozwinęliście za wydane PDeki. Muszę to zarejestrować w arkuszu "Waaagh!".

Mam dla was parę nowości.

Przede wszystkim zdecydowałem, że poświęcę tej sesji sto procent swojego czasu na LI. Zawiesiłem wszystkie swoje pozostałe projekty, nic więcej nie będę prowadził, ani pewnie w nic innego nie zagram. Mam zamiar przekuć to w solidną kampanię, opisującą przygody waszych awanturników.
Druga sprawa; niebawem dołączy do nas dwóch graczy (Pi0t oraz Fyrskar). Pi0ta już wrzuciłem do panelu, więc możecie go ładnie przywitać, bo już niebawem spotkacie jego postać (Lodu Kołodziej). Fyrskar prawdopodobnie zagra krasnoludem i dołączy w tym samym momencie lub niedługo później.
Pracuję też nad stroną kampanii, w której pojawiać się będą informacje o odwiedzonych lokacjach, spotkanych NPCach, czy o możliwych wątkach/zadaniach pobocznych.

Mój post pojawi się jutro lub pojutrze. Muszę jeszcze ogarnąć wprowadzenie nowych graczy, więc pewnie dziś się nie wyrobię z tym. Do tego czasu możecie jeszcze pisać posty w tej kolejce.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline