Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 17:47   #8
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Czyli tutaj mamy ustalić miedzy sobą jak chcemy przeprowadzić akcje?

Tak chcę zwędzić ciężarówkę.
Jeżeli Ja-Son potrafi operować snajperką to mógłby strzelać, ja mógłbym spróbować się ukryć gdzieś bliżej.

Karl chciał obejrzeć miejsce w celu sprawdzenia miejsca do ukrycia. Może jakiś wrak (zrobienie sobie w nocy tam miejscówki w bagażniku z wizjerami lub czegoś podobnego.

Chciałem zrobić coś ala zdalnie sterowane samochodziki, ale wyglądające jak części otoczenia (kawałek jakiś śmieci, coś co nie będzie się rzucać w oczy jeżeli się nie porusza). 1 - autko (coś z materiałem wybuchowym) aby uszkodzić np. auto przewożące towar lub auto wsparcia. 2 autko - z jakimś substancjami chemicznymi (dostępnymi w każdym sklepie) żrącymi- powodującymi problemy z oddychaniem lub ze wzrokiem,
3 - autko z np. czymś wystrzeliwanym mechanicznie (np. sprzężone powietrze/co2) ,ala mini harpuny (wysokość, kostki, aby zranić, uszkodzić nogi). Każde też z jakimiś kolcami, aby można było z nim podjechać pod np. oponę
 
Raging jest offline