Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 18:13   #14
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Gra jest trochę pobugowana, małe bugi jak źle interpretowany import zapisu z jedynki. Do tego UI jest kiepskie, ustawienie trzymające paski umiejętności postaci na środku robi co mu się żywnie podoba i ten pasek lata w prawo i lewo zależnie od ilości ikon, przysłaniając również czat (ja go lubię rozwijać dosyć wysoko). Ponadto UI potrafi zasłaniać obiekty w grze (najdziwniejsze, że w jedynce tego nie uświadczyłem, jakby mieli niepisaną zasadę "nic nie ma znajdować się pod UI"). Raz jak kogoś uderzyłem odpychającym atakiem, to wyleciał poza mapę i musiałem polegać na AI, żeby go dobiło.

Te wszystkie rzeczy jakoś przebolewałem, ale czas wczytywania jest nieznośny. Wejście do małej kanciapy potrafi trwać 30 sekund.

Do tego gra ma buga który przegrzewa GPU (mój hula na 100% i przez to ścina się gra, a że mam prawie czteroletni sprzęt, wolę nie ryzykować). Jest to wina Unity, prawdopodobnie Obsidian czeka na łatkę od developera silnika, ale oficjalnego sprostowania nie widziałem.

Przegrzewanie GPU + długie loadingi to dla mnie gamebreaker. Ja odradzam grania w PoE2 teraz. Sam poczekam, aż zreperują te dwa problemy.
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem