Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 19:08   #16
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Przestawiłem UI z domyślnego. Jedna lokacja jest kumulacją tego, jak źle wykonali UI (czy może zaprojektowali mapę? Bo UI jest z jedynki):
1) Beczka schowana jest na samym dole lokacji, da się ją zobaczyć przez szpary między UI. Gdybym miał ustawiony panel pod UI (jest taka opcja), to bym jej w ogóle nie widział. Nie był to żaden mega sekret, kilka śmieci.
2) Wrogowie są w lewym górnym rogu ekranu, przez co po najechaniu na nich kursorem, pop-up ze statami zasłania prawie całą walkę.

Co do tego GPU, sprawdź jaką temperaturę osiąga, mój niestety zasuwa na 100% i nie da się tego naprawić (minimalizując ustawienia graficzne czy lockując fps). Ja nie ryzykuję, nie stać mnie na wymianę. Błąd ten na 99% naprawią, żeby nie było, po prostu trzeba poczekać.

Cytat:
Podczas walki nie uświadczyłem żadnych powyższych bugów, ale zdaje się, że AI jest inteligentniejsze i nawet bez rozkazów ze strony gracza samo działa. Muszę się temu przyjrzeć.
PoE 2 ma programowalne AI dla drużyny. Domyślnie każdy ma wrzucone skrypty pod swoją klasę i odpalają sami buffy na początku walki na przykład. Możesz zrobić własny zestaw i z tego co widziałem, jest to bardzo rozbudowany edytor. Ja na tym jechałem, bo mi się nie chce micromanagować każdego starcia, Eder całkiem ładnie powalał przeciwników.

Nie pamiętam gdzie się znajduje ikonka od ustawień AI, ale to jest dostępne bezpośrednio w grze.
 

Ostatnio edytowane przez Avdima : 24-05-2018 o 19:14.
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem