Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 22:18   #32
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Prince_Iktorn Zobacz post
Mam nadzieję że wszyscy BG tutaj nie zginą
Niestety, nie zdążyłem wstawić dziś posta, a ponieważ jutro wyjeżdżam a wracam w niedzielę, to pewnie w poniedziałek wieczorem można się spodziewać startu sesji.
Ok, to ja w międzyczasie przygotowuje mojego barbarzyńcę.

E- dzisiaj powinieniem się wyrobić- będzie Aldric Orli Szpon, lubiący wędrówki barbarzyńca totemu orła (rozumiem, że nie musi to być koniecznie tygrys jak Plemię Tygrysiego Kła, mogą mieć więc niż jeden totem w swojej tradycji?)

EE- nie mogę znaleźć informacji o ekwipunku przy tworzeniu postaci, startowy z klasy i background czy coś więcej? W sumie mojej postaci startowy wystarczy.

EEE- oto mój barbarzyńca: https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Pozwoliłem sobie na fabularne powiązania z Adriel i z Mordredem, jeżeli jest to problem, to mogę je zmienić albo usunąć.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 27-05-2018 o 20:01.
Lord Melkor jest offline