Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2018, 14:07   #1
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
[WFRP/Storytelling] Historia Navarra

Historia Navarra, zwanego Szalonym

Czas na mój kolejny eksperyment PeBeFowy Trochę wcześniej, niż myślałem, ale umarła mi sesja, gdzie byłem graczem, więc chyba mam czas na to.

Zapraszam do rekrutacji do mojej kolejnej przygody. Tym razem WFRP, w wersji bardziej storytellingowej. Scenariusz nie jest typowym questem, nie trzeba zanieść pierścienia do wulkanu, zabić złego wilka czy odnaleźć magiczny miecz +10 w podziemiach. Będzie to historia o winie i odkupieniu. Choć brzmi mocno jesienno-gawędowo, to chyba takie nie będzie. Nie do końca w każdym bądź razie. Będzie też trochę inne spojrzenie na pewien bardzo charakterystyczny (i dobrze znany) element świata warhammerowego.

Przydadzą się gracze dojrzali, którzy lubią wspólne opowiadanie historii. Jeśli chcecie sprawdzić czy MG jest punktualny i zna język polski, w dziale Fantasy jest sesja Oko Yrrhedesa.

Założenia

- 1-4 graczy;
- tempo odpisu – wstępnie 3 dni dla MG i graczy, możemy to ustalić wspólnie;
- długość odpisu – dość dowolna, gdzieś pomiędzy jednym zdaniem, a esejem;
- współpraca wewnątrz drużyny;
- gramy na forum, googledoc dla graczy, jeśli życzą sobie porozmawiać między sobą.

Karta Drużyny

Drużyny? Ano tak, czekam na zgłoszenia od drużyn (1-4 osoby). Dogadajcie się między sobą, kto chce z kim grać, i popracujcie razem nad zgłoszeniem. Potrzebna jest ekipa, która ma coś poważnego na sumieniu, uciekła na drugi koniec Imperium, ma wyrzuty sumienia itd. Strażnicy dróg, którzy przyjęli łapówkę i przymknęli oko na coś, co doprowadziło do masakry? Najemnicy, którzy przeprowadzili masakrę? Byli kultyści Chaosu (tylko bez widocznych mutacji)?

- avatary (200x300 px)
- opisy (imię i nazwisko, profesja, wygląd, osobowość itp. Z ras dopuszczam ludzi )
- ekwipunek (niekoniecznie)
- historia
- mechanika, jeśli uważacie że jest wam potrzebna do określenia co potrafi wasza postać. Postacie na pierwszej profesji, ewentualnie na początku drugiej (niekoniecznie)

Ciekawe drużyny mają pierwszeństwo. Udziwniony na maksa nie równa się ciekawy Ewentualne cyferki w karcie czy nietypowy ekwipunek nie dadzą wam żadnej przewagi w sesji, więc chyba nie ma potrzeby maksymalizacji.

Na zgłoszenia czekam do niedzieli, 3.06, 23:59. Pozostaję do dyspozycji w razie wszelkich pytań czy niejasności.


EDIT: nowy termin zgłoszeń: 10.06, 23:59.

Otrzymane zgłoszenia:

Gladin - leśnik, ucieczka z więzienia

Leokacy, adsum - kislevici, dezerterzy
 

Ostatnio edytowane przez Phil : 07-06-2018 o 22:16.
Phil jest offline