Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 12:09   #121
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Strażniku, czy mógłbyś zatem wyjaśnić na czym polegają twoje ekstraordynaryjne zdolności? i może przy okazji mógłbyś nam powiedzieć w jaki sposób użyłeś ich zeszłej nocy?
Obawiam się, że moją główną zdolnością jest czytanie ze zrozumieniem. [Sardoniczny śmiech.] A o swoich drugorzędnych zdolnościach wolę nie mówić, bo wstydliwy jestem. Jednej z nich użyłem w sposób nieskuteczny i uległa wyczerpaniu.

A Ty Nianiu, zamierzasz pomóc w ujęciu Mafii, czy nadal będziesz mnie maglować?

Nie przejmuj się, nie zawsze będziemy mieć twarde dowody. Intuicja w tej grze jest równie ważna. Gdybym był Tobą, to skupiłbym się na tych, co nie głosowali na Judy, albo wstrzymali się od głosu.

Chomik i Smerf Maruda wprowadzają takie zamieszanie, że naprawdę nie wiem, który z nich jest bardziej mafijny. Pozostaję póki co przy bezpiecznej kandydaturze Nosacza.
 
Ril jest offline