Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 15:16   #110
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Hehe też się cieszę. Nadrobiłem zaległości. Pomysł na sesję megaciekawy. Co do postaci to zostawię tak jak jest

Nie mam jeszcze uprawnień do edycji doca. Wkleiłby mi ktoś poniższe pod akapitam Rylivii?
Cytat:
- Uważajcie tam tylko żaby ogień za szybko się nie rozprzestrzenił. Wszytko tutaj jest suche na wiór - ostrzegł Ellingwood, który do tej pory starał się uciszyć ujadanie psów, by nie narobiły zbytniego hałasu. - Ostatnie czego nam trzeba to utknąć między pożaram a sforą żywych trupów - dadał ciszej w stronę Brana siląc się na krzywy uśmiech, po czym wziął solidny łyk wody i zamilkł skupiając uwagę na schodach. Nasłuchiwał czy coś z dołu nie ruszyło w ich kierunku.
 
Dust Mephit jest offline