Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2018, 17:48   #128
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał S.W.A.T Zobacz post
- To dzięki jabłku, Boskiemu jabłku. Niestety drugi raz mnie nie wskrzesi jakby co, i choć mój chomiczy tyłek musi wyglądać Żabciu bardzo apetycznie, proszę byś go już nie kąsała. - odpowiedział Chomik z uśmiechem. - A więc ktoś jeszcze przychyla się do usunięcia Marudy, skoro wiemy że nie łżę jak pies? Skoro mam alibi, jestem w 100% pewny że Maruda jest zły. Czy wy macie pewność że Nosacz jest drugim złym?
Nie moje sny nie są do końca pewne,. Tyle tylko mój sen może wskazać tylko czy ktoś jest jednym z nas, ale mogę go pomylić z Malekhitem.

Żabio jeśli rozumiem dobrze chciałaś dziś zabić w nocy chomika, możesz mi wyjaśnić dlaczego i jakim cudem posiadasz umiejkę nocnego zabójstwa, która mi mafią zajeżdża


Moim zdaniem i tak najbardziej podejrzany jest strażnik, który się miga od jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline