Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2018, 11:18   #70
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
To nie jest tak, że w momencie zebrania głosów dochodzi do linczu. Postacie mają czas żeby zmienić swoje głosy do wyznaczonego terminu. Jedynymi wyjątkami są tutaj specjalne umiejętności jak podwójny głos, które automatycznie kończą Fazę Dnia w przypadku zgromadzenia odpowiedniej ilości głosów lub skrócenie Fazy Dnia przez Heimdalla (w tej edycji). Ewentualnie mogę skrócić ten czas jeśli większość osób ma takie życzenie, ale staram się być fair i dać szansę Nosaczowi się wypowiedzieć.

ps. głos Niani uwzględniłem.

edit. Dobra przeanlizowałem sytuację i żeby nie przedłużać skorzystam z przepisu jaki wymyśliła Nami (a jaki uwzględniłem sam w tych zasadach, ale dawno nie korzystałem więc po prostu zapomniałem), że do linczu dochodzi po 12 godzinach od zgromadzenia odpowiedniej liczby głosów. Czyli defacto.. Tak, Nosacz odpada i zaraz to rozpiszę.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 27-05-2018 o 11:32.
traveller jest offline