Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2018, 11:39   #50
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
eeeee..., to ja ten, tego hm... <wycofuje się> No to ten... To ja sprawdzę czy mnie gdzieś nie ma.
To wcale nie musi tak wyglądać.

Owszem, taki zaangażowany ORG potrafi naprawdę wiele fajnych rzeczy obmyślić i zorganizować, ale nie są one niezbędne.

Najważniejsze to zebrać kasę od ludzi, zrobić listę i opłacić domki (pewnie będzie trzeba najpierw wyłożyć z własnej kieszeni, bo nim ludzie doślą i się ogarną...)

Tak poza tym to wystarczy miejsce, ludzie i planszówki. A na pewno każdy coś ma by ze sobą wziąć i jakoś to potem leci. Ogarnięcie gdzie sklep i jak daleko. Kto z kim to już w nosie, na miejscu się podzielą - domki w sumie mają być do spania - głównie - noc wytrzymają bez siebie jakieś papużki

Ewentualnie to można udogodnienie zrobić dla osób, co przyjadą rodzinnie (w tym z dziećmi/dzieckiem) by taka para miała swój kąt. W głównej mierze to tyle podstawy, reszta to naprawdę bajery, które mało komu chciałoby się robić, ale są ludzie co to lubią Więc Leon dałbyś radę, choć z jednym Mira rację ma - ludziom trzeba truć i przypominać, to chyba w sumie najgorsza część.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem