Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2018, 13:20   #52
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
@Nami
No właśnie problem jest, jeśli chcemy zrobić zlot również prorodzinny , bo jednak dzieciaki muszą mieć odpowiednie warunki do spania w nocy (czyli imprezowanie jak najdalej, a jednak w zasięgu nianiek elektronicznych), po drugie nie widzę tego, żeby ktoś niedzieciaty nocował w domku z takimi małymi potworami, chyba że lubi wstawać o 6-7 rano.
Dlatego roboczo widzę to tak:
1 domek (najlepiej ten całoroczny) dla liczowych rodzinek
1 domek (ten największy najlepiej) dla Liczy w parach, singlach, skomplikowanych relacjach - generalnie +18.
1 domek zostaje w odwodzie, jeśli faktycznie będzie tyyyylu chętnych się zlatywać.

No i jeszcze jest oczywiście opcja namiotowa, gdzie każdy sam sobie może być panem.

W zależności od tego którą opcję kto wybierze, taki będzie koszt składki. Przy czym "namiotowcy" pewnie żadnych składek nie będą musieli płacić, więc jest to też opcja atrakcyjna dla osób, które do końca nie będą w stanie się zdecydować czy przybywają.

Ja mam podobnie jak Adr i preferowałabym drugą połowę sierpnia, aczkolwiek w razie czego spróbuję się dostosować i myślę, że 11.07 jest u mnie realny, dlatego tutaj niech się inni zainteresowani też wypowiedzą. Na dniach zadzwonię do tego kompleksu i zorientuję się, które terminy w ogóle mają wolne. Bo też jak nie tam, to poszukamy innej tego rodzaju miejscówki, skoro są chętni.

EDIT:
A powiedzcie mi jeszcze jedno:
Chcecie zlot so-niedz (1 nocleg), czy pt-niedz (2 noclegi)?
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 28-05-2018 o 13:29.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem