Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2018, 23:02   #40
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ok gah, ze spraw technicznych, rzuty tak jak poprzednio.

Tym razem zaczęło się niewinnie:

- nikt nie wie, skąd tak naprawdę biorą się jatki w tym roku

wyjaśnienie smogu: -Inni z kolei wskazywali na to, że pod ziemią po prostu jest mniej tlenu i samochody

Dwarfy też muszą jeść...: -przerwali wesołe śpiewanie tylko po to, żeby poznawać sobie to pora mikrofali

Tu już trochę jatka:- Gemini Rosenthal rozentuzjazmowani chętni do jatki jakby byli absolutnie nie pewni swojego Zwycięstwa

Tu w ogóle -widok szarżujących krasnoludów zjeżył im futro na latarkach

Tu tajne techniki walki by Dirith : -Pierwszy z krasnoludów, który zaatakował kirigami został zaskoczony dość nietypowym kontratakiem diritto di tutti

Tutaj... nawet nie chcę wiedzieć....: -bezpłatnie wpłynęła na 2 na krasnoluda

Tutaj z kolei tajna technika uniku dwarfiego: -zdołał się jakoś zatrzymać i utrzymać równowagę na swoich małych krótkich nóżkach, blokując cios „tarana” swoim kilofem, zwyczajnie odbiegając od siebie

Tutaj... nawet nie chcę wiedzieć....: która zawisła na członku je gumki jego kilofa

Tu już totalna siekana: -brudne uszy od siebie to Ci Zamknij się i próbował się gruźlica kilof ciągniki takie roweru lyrics w Kijowie

Sory, ale po przeczytaniu tego umarłam i odpuściłam sobie posta na godzinę...: -Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Xenomorfusa, który niemal w tym gdy krasnoludku czujnik ciąży wyszukiwał do kolejnego ciosu wbił końcówkę swojego ogona w ramie tego to alfa ogarniając kolejny atak zaskoczony krasnolud krzyknął cebula I odpuścił mi film

...kontynuacja tajnych koordynatów: -upuścił kilof którym się zamachnął, następnie chwycił obiema rękami ogólnie ksenomorfa i cofając się w Suwałkach ze swojego baroku.

I na koniec: -Korytarzami wstrząsnął świdrujący Jysk
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline