Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2018, 23:43   #35
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
A zatem starujemy
Pierwszy post już wisi, proszę abyście dodali swoje awatary w panelu sesyjnym.

Niestety mam więcej pracy w pracy, poza tym szykuje mi się kolejny wyjazd, od czwartku do poniedziałku będę niedostępny, więc jak na razie moje odpisy będą rzadsze niżbym chciał, termin na odpisy daję do niedzieli, 3.06.

Postaram się do tego czasu wstawić mapę Puszczy (a przynajmniej rejonu w którym będziecie działać). Informacje na jej temat też wstawię, domyślnie będzie je znać postać Lorda Melkora.
Jeśli chcecie, możecie porozmawiać między sobą w postach (wtedy kolejka nie obowiązuje) lub na google docu. TUTAJ.
Ja będę zaglądał tam od czasu do czasu, ale na pewno nie będę tam na długo.

Dziennik jest zaszyfrowany, rożne fragmenty są zaszyfrowane różnymi rodzajami szyfrów. Niektóre strony są zniszczone, innych brakuje. Jednakże rodzeństwo Cithreth jest w stanie powiedzieć na 100% że jest to własność ich ojca.

@Lord Melkor ekwipunek straciłeś podczas ucieczki (amulet pozostał na szyi), Saiderin jednakże podarował ci kupione tu odpowiedniki (więc masz to samo ). Karły lub Sa-kargi to nazwa Twojego ludu na gobliny. Kargi to nazwa Twojego ludu na hobgobliny, Sil-kargi to nazwa niedźwieżuków.
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline