Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2018, 09:02   #170
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Panowie, męczy mnie pewne kwestia, mam nadzieję, że mi pomożecie w jej rozstrzygnięciu. Nie da się ukryć, że tempo sesji w ostatnim czasie spadło jeszcze bardziej, a od początku nie było zbyt wielkie, w czym mam swoje "zasługi". Na docu udziela się coraz mniej osób, posty również nie są wrzucane przez wszystkich (w niektórych sytuacjach jest to zrozumiałe, ale na dłuższą metę trudne do zaakceptowania). Wiem, że Pan Elf ma problemy z wygospodarowaniem wolnego czasu, a Annatar zrezygnował, ale co się dzieje z resztą? Od dłuższego czasu w ogóle nie odzywał się Ronin2210 i zaczynam się obawiać, czy on również nie zrezygnował. Każdą z tych rzeczy osobno uznałbym za przypadek, ale wszystkie razem uważam za konsekwencję jakiegoś postępowania, konkretnie mojego. Jeśli sesja się sypie, to najpewniej winny jest MG. I dlatego pytam Was, moi drodzy, co mogę zmienić, aby sesja nie padła śmiercią naturalną? Czego byście ode mnie oczekiwali, żeby jednak utrzymać Was przy sobie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
Col Frost jest offline