Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2018, 21:54   #291
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To miszczu ja bym też awansowała Gormo to może jakaś umiejka za 3 punkty?
- Ok, no to Gabrielle awansuje ze st. agenta na agenta terenowego i robi się 8 > 3 pkt z tej drużynowej puli.

- Ok, to właściwie z wysługi lat Edvard musiałby wysłużyć jeszcze z 1 - 2 m-ce by dostać awans na agenta. Czyli ok II + 2 = IV.40. John jako obecnie agent z ok 4 m-cy czyli II + 4 = VI.40. Gabrielle jako obecnie agent terenowy 8 m-cy czyli II + 8 = X.40. Do tego John może być jako starszy agent dla Edvarda no ale Gabrielle jako już agent terenowy to tylko dwóch agentów do zarządzania ciut mało. Ktoś jeszcze by się przydał, tak chociaż z 1-2 osoby. Nie od razu, że już natychmiast ale warto mieć to na uwadze. Możecie znowu wykupić sobie Rangi co może przyśpieszyć gdzieś o połowę te podane daty awansów.

- I właściwie obydwaj agenci prowadzący bardziej agencyjnie powinni być właściwie przedstawiani po stopniach agencyjnych a nie oficjalnych. Wówczas obydwaj powinni być opisywani jako st. koordynatorzy. Moje niedopatrzenie w tym detalu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline