Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2018, 22:18   #354
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dach się zawalił na wysokości sali spotkań Czerwonych, a macka wylazła z sypialni Czerwonych dziewczyn, czyli (na mapce) FacNieb.
- Mój wątły ciemno blond rozumek chyba nie ogarnia takich oczywistych oczywostości

1 - Na mapce nie mogę wykulać na PER żadnej sali spotkań czerwonych. Chyba, że chodzi sypialnię czerwonych chłopaków bo chyba tam była narada ale nie jestem pewny. Jak tak to jak rozumiem sufit zawalił się w sypialni czerwonych chłopaków.

2 - A macka jak wylazła z sypialni czerwonych dziewczyn no to jak mogła wyjść z sypialni niebieskich facetów? Prziecież to dwa skrajnie oddalone od siebie pokoje.

3 - I to właśnie ta czerwono-niebieska macka z pyt. 2 wciągnęła okularnicę?


---

- I sorasy za pytania ale jestem wzrokowcem łatwiej mi ogarniać detale na mapkach, wykresach i tabelkach niż z fabularnego tekstu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline