Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2018, 22:31   #790
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Po co? Nie ma co działać na siłę jak kolorowa ma zginąć. Niech zabierają Slaga i może ją rzeczywiście puszczą. Jak nie to będziemy się mścić i nienawidzić ich tak barzo - barzo jak na prawdziwych herosów tych złych nienawidzić przystało. A Slaga się jakoś odbije albo będzie big epic fajnal batyl jak go przerobią na uberslodiera i naślą na nas

- Ja chyba nie mam żadnej akcji natychmiastowej co bym mógł zdjąć kogoś "od ręki" zanim rozwalą kolorową. A pod lufami chyba nie zmajstruję czegoś na ich oczach wystarczająco szybko by to działało.

- Z drastycznych rozwiązań zostaje poświęcić kolorową i/lub Slaga by dorwać tych złych. Ale nie pasi mi to do profilu naszej grupy a na pewno nie mojego hiroła. Dlatego ja bym optował oddać im Slaga i niech spadają. A potem najwyżej spróbowąć ich śledzić jakoś. Skal może by mogła puścić swoją lochę a James może by jakoś pluskwę jakąś dał radę podłożyć albo radarami coś skołować gdzie polecieli. I wtedy spróbować przejąć ich w powietrzu no albo jak wylądują/zostaną strąceni.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline