Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2018, 20:06   #139
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Kerm, ręce mi opadają. Postąpiłeś niefajnie, serio.

Ja się tu ścieram od wczoraj w komentarzach, jakbym widziała wasze następne posty, jak możemy to najlepiej rozegrać, jak i to tamto i blabla... Ty też tu piszesz, śmichy-chichy, a w międzyczasie łup postem w sesji, z olaniem wszystkiego o czym tu nawijam(y).

1. Skąd pewność że Bardka jeszcze tam jest, gdzie była, pytałeś o to? Może się schowała gdzieś, może już czmychnęła chociażby do kuchni, gdy Ramas wylądował w stole?
2. Zdaje mi się, że to działka MG, by określić, czy lew dopadł Bardkę i nastąpiło to całe jej aportowanie?
3. Samo pojawienie się lwa, i jego ryk, zdecydowanie zakończyłby całą burdę w karczmie. Wszyscy NPC by się rzucili do ucieczki/chowali po kątach/za przewróconymi stołami, reszta graczy więc nie ma już co pisać o jakichkolwiek bijatykach i tym podobnych. Ot była zadyma, po 5 sekundach się skończyła.

I co teraz?
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline