Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2018, 08:52   #31
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
To ja też wrzucam swoje propozycje autorskich czarów:

Broomento (nazwa prawdopodobnie tymczasowa)
Transmutuje niewielki fragment drewna (zapałkę, patyczek po lodzie) w latającą miotłę - nic specjalnego, jakiś zwyczajny typ miotły.

Nonsounto
Wycisza przedmiot. Dany obiekt nie wydaje żadnych dźwięków. Zegar nie tyka, drzwi nie skrzypią, a buty nie wydają odgłosów przy chodzeniu.

EDIT:
Cytat:
Napisał Manni
Teleportacja sama w sobie jest już umiejętnością więc nie musicie wydawać na to dodatkowego punktu na zaklęcia. Swoją drogą nie przypominam sobie aby przy teleportacji było wymagane jeszcze zaklęcie.... Muszę to sprawdzić.
Znalazłem na liście zaklęć na jakiejś stronie. Nazwę zaklęcia (Apparate) podałem

To mam jeszcze jedno pytanie. Co powiesz na postać łotrowską, która do pomocy w całej sprawie musiałaby być raczej przymuszona, bo nie ma ochoty narażać swojej skóry?
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 01-06-2018 o 08:54.
Col Frost jest offline