Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2018, 18:31   #37
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Potrzebowalibyśmy tylko pomocy w kwestii dlaczego aurorzy potrzebowaliby pomocy kogoś takiego. Mam na myśli, co takiego trzeba zrobić, z czym aurorzy by sobie nie poradzili sami i potrzebowali pomocy takiego typka spod ciemnej gwiazdy. Generalnie miałby to być niespecjalnie groźny facet, złodziej i włamywacz, ale z całkiem niezłą orientacją w czarodziejskim półświatku.
Myślę, że samo dobre rozeznanie + wcześniejsza znajomość mogłyby wystarczyć (przynajmniej mojej postaci, nie wiem jak z Gormo). Ewentualnie twoja postać Col mogłaby mieć np. wiedzę, której nie posiadają nasze. Może podróżował do odległych krajów i kontynentów (Afryka, Azja, itd.) i ma przez to wiedzę o tamtejszych magicznych plagach i klątwach?
 
Fyrskar jest offline