Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2018, 11:06   #79
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra rzuciłem posta. Mam nadzieję, że nie poszedłem na łatwiznę i jakoś przymkniesz oko na moje "ciche wyjście". Nie wiedziałem zbytnio czy muszę się angażować z walkę z szturmowcami, więc po prostu opisałem, że Lyrio wychodzi jakimś bocznym, lub najbliższym wyjściem.

Po prostu chce już finałowej konfrontacji

Umówmy się, że mój post przejdzie a główkowanie i wielkie ryzyko rozpocznie się pod więżą w Tel Bollin

Muszę przyznać, iż jestem dość mocno podekscytowany, bo sesje niestety dość często nie dochodzą do końca, a tu mamy możliwość zakończyć naprawdę dobrym twistem.

BTW nie spodziewałem, się, że Lyrio przejdzie taką wewnętrzną przemianę- choć jak wspomniałem w poście jego główną motywacją, jest irytacja w jaką wprowadza go Blaise
 
Pinn jest offline