Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2018, 12:32   #798
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Dwa pytania:

1. Co z naszym ptaszkiem schwytanym i trzymanym w klatce?
2. Odnośnie Victory points. Pozwalają nam one dokonywać właśnie tych heroicznych/komiksowych czynów. Prawda?

W takim razie jak stoi ten *słowo zabronione przez regulamin* z Sandy? Obejmuje ją od tyłu i przykłada lufę do brody czy po prostu stoi obok?

Plany ewentualnie wymyśliłem dwa. Z tego co zrozumiałem mam możliwość wykorzystać Wiktorki do np. wyciągnięcia broni jako szybkiej akcji, a następnie strzelić, np w nadgarstek by nie mógł pociągnąć za spust.
Druga opcja, zależnie od tego jak stoi, to tak zmodyfikować i podkręcić swoją moc by wysłać go albo Sandy wysoko w powietrze poza zasięg strzału.

Jak wyglądają możliwości wykorzystania takich akcji mechaniczne, żebym mógł mniej więcej procentowo określić co się może opłacać albo nie.

Czy są jeszcze jacyś przeciwnicy?
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline