Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2018, 16:07   #293
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24

- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do prawie do końca work week (czw. 07.VI).


- ag. ter. Beaumont 10/10 zdrowa; (Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 10/10 zdrowy; (Albert William Lloyd)
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy; (Lars Erik Rasmussen)


- Co do godziny spotkania w Norsk Hydro nie wiem skąd pomysł, że na 12. Miało być, że po lunchu. Czyli jakoś pora lunchu to ok 13 - 15 a spotkanie miało być po. A jakby co nie wiem czy zerkaliście ale zmajstrowałem nowe dane do nowej misji tydzień temu w ściądze doc. I tam stoi nabazgrane takie coś:


Cytat:
08.III, pt - na godzinę 17:00 jest umowione spotkanie z przedstawicielami zakładów Norsk Hydro.

- Także ten, no, w pt po południu jest umówione spotkanie w NH

- Poza tym podróż Londyn - Amsterdam - Oslo upłynęła bez większych przeszkód. Hotel Bristol wysłał na lotnisko kierowcę i ten zawiózł całą trójkę do hotelu.

- Rozmowy telefoniczne wyglądają właściwie jak i teraz no ale zanim nastąpi połączenie to jednak trochę to trwa zanim centrale telefoniczne połączą się z innymi centralami telefonicznymi itd. Im dalej się dzwoni tym dłużej to trwa. Dlatego czasami łatwiej zamówić rozmowę na jakąś godzinę jeśli to da się przewidzieć.

- Większość hotelowego wieczoru upływa spokojnie jak na wizytę w hotelu tej klasy by było normą. Czyli rozpakowanie się w pokojach a potem kolacja.

- Gdzieś w holu czy na korytarza Edvarda zaczepia jakaś młoda kobieta. Przedstawia się i mówi, że była jego studentką w Berlinie. Tak z zaskoczenia Edvardowi nic nie mówi jej twarz albo nazwisko. No ale jak w poście, całe tłumy tych studentów no to mogła być a mógł jej nie zapamiętać albo nie.

- Nieco później przy stoliku, po kolacji, do Gabrielle podbija jakiś młody mężczyzna w błękitnej marynarce i zaprasza na parkiet. Mówi po francusku ale dość słabo, na takim podstawowym/szkolnym poziomie. No ale idzie bez większych trudności zrozumieć o czym mówi.


---


- Jakby coś nie jasne czy co to pisać i pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline