Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2018, 08:46   #20
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl spojrzał na weterana smutnym wzrokiem. Nie zasłużył sobie, no ale cóż. Takie mamy popierdolone życie. Jeszcze przed odjazdem zabrał strzelbę i naboje do niej. Na pewno się przyda. Wyposażenia nigdy za wiele.
Spojrzał na Ja-Sona.

-Ok. Biorę Vana i spotkamy się u mnie. Mam nadzieje, że przy następnej akcji już nie będzie trzeba gadać.

-------
Karl przyjrzał się snajperce. Sprawdził jako chodzi broń i czy wszystko jest naoliwione. Wyglądała dobrze, widać, że ktoś o nią dbał, aby była cały czas sprawna. Rzucił okiem na swoje rzeczy i wpadł mu w oko korpus drona. Szybko go wygrzebał i położył na stole.

- To może nam się przydać. Zamontuje broń i może jakąś małą niespodziankę i powinno być super. Pozwoli nam to lepiej rozeznać się w terenie i dać lekką przewagę. - Zamyślił się. Zaczął w głowie analizować co mu jeszcze potrzeba.

Z zadumy wyrwał go głos Ja-Sona.
- Tak masz rację. Dobrze byłoby teren obejrzeć samemu. Możemy szybko skoczyć na twoim ścigaczu i obejrzeć to miejsce dokładnie. Łatwiej będzie wtedy cos zaplanować. Ale musimy się w miarę ogarnąć bo mam jeszcze trochę roboty do ogarnięcia.
 
Raging jest offline