Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2018, 20:22   #107
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Policja i dzielni obywatele.
Mężczyźni jęczeli obolali, jednak nieco niższy od pozostałych „Ciasteczkowych Braci” wstał i wyciągną jakiś papier.
- Jestem pracownikiem ambasady Północnego Plemienia Wody tak jak moi towarzysze! Mam immunitet dyplomatyczny i nie możecie nas zaaresztować! – rzekł ponurym głosem.
Tymczasem duch w pudełku zaczął skrzekopiszczeć.
- Mam prawo do adwokota i sprawiedliwego protestu! – krzyczał z pudełka, a rodzina zaczęła się oddalać.

Na scenie

Aiko uderzyła mężczyznę macką, sprawiając, że przekoziołkował prawie na drugi koniec sceny, a potem ikki Wyjęła Megafon (drugi…) i ryknęła.
- Won z mojej sceny! – mężczyzna poleciał daleko i upadł obok Hidekiego, który wbiegł na scenę.
- Wow, Aiko! Siorka, to był wspaniały występ, nie mówiłaś, że dostałaś rolę w przedstawieniu! wydyszał.
- Ja też nic nie wiedziałam, no nic, przygotujcie swój kolejny numer. – i nagle Ikki zdmuchnęła ich za kulisy, także muzyka. Zbili się w jedną ciasną kupkę, z Ako na górze. Było tu dosyć ciemno, a wokoło biegali pracownicy techniczni. W ich stęnę bieły na scenę tańczące foko pingwiny z treserem.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline