Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2018, 22:31   #69
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Hmmm to może skoro Hakon i traveller coś organizują, to tutaj odpuścimy? Bo tak jak mówiłam, ja jestem takim orgiem z doskoku, a zaczęłam temat, bo się nic nie działo.
Nie odpuszczajmy!

Tzn. ja nie widzę powodów, dla którego nie miałyby się odbyć oba spotkania. Tym bardziej, że LIczom z północy do stolicy będzie bliżej i już się tak łatwo nie wykręcą kolosalnymi kosztami transportu

Ale osobiście preferują bardziej barwne okoliczności przyrody, więc głosuję za Turawą

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Kalambury Krakova uznaję już za część planu zlotu.
To tylko prośba z mojej strony - żebyśmy na to te półtorej - dwie godzinki czasu zarezerwowali w zlotowym kalendarzyku. Żeby nie było, że Krakov zarywa noce przygotowując hasła, a później same kalambury trwają o wiele za krótko, by wykorzystać choćby połowę z nich. I wtedy wiecie... przykro troszkę...
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem