Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 07:21   #470
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 27 04:55 h; 1.50 ja do Dagon V

No więc mamy mój post :> I mamy początek Tury 27. Termin na odpis do pt. 08.VI. Czyli jest 5 dni roboczych na zmajstrowanie posta. Czarną i Szkunera traktuję jak na bezterminowym L4. Czyli na razie piszę co się dzieje na mostku i jakby chcieli mogą śmiało napisać posty no ale jadą na moim cichym autopilocie póki co.



Ogóły




- Minęło ok 10 min w tej turze. Czyli jest 04:55 h po skoku.

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 1.50 ja. Obecnie na początku tury jest to jakieś 30 min. lotu. O ile nic nie zakłóci hamowania.

- W tej turze, poza Papą wszyscy mają ze sobą łączność. Z tym, że Linda, Veronica i Julia są nietomne więc nie reagują.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; S 3; P "C"; Mostek: Tichy i Prya.
- Śródokręcie; S 4; P "D"; medlab: Linda i Veronica (obie w izolatce) i Nivi.
- Śródokręcie; S 6; P "D"; korytarz między mag skafandrów-zbrojowni: Abe
- Środokręcie; S 6; P "D"; zbrojownia: Julia
- Rufa; S 11; P "A"; hipernapęd: Drake i Rohan.
- ???; Papa (0.5 h) (brak łączności)

- Silvia jest na śródokręciu, S 4, w kuchni/mesie; frachtowca "SS Vega".


- Te (1 h) przy BG to te osoby którym zaświecił się czerwony alarm tlenowy i zostało im jakieś 1 h tlenu (Papa). Skafandry mają tlenu na 10 h przy pełnych butlach + 0.5 h rezerwy. Sama wymiana butli jest dość prosta jak się ma czas, okazję i nową butlę w zapasie .



@Mostek




- A jakby ktoś chciał coś więcej to by jakoś odzwierciedlić ten ruch w prędkości to wymyśliłem taką piramidkę (te "x" to już odhaczone a "*" dopiero w planie):

- 0.5 pś x5 co 5 min xxxxx
- 0.4 pś x4 co 5 min xxxx
- 0.3 pś x3 co 5 min x**
- 0.2 pś x2 co 5 min **
- 0.1 pś x1 co 5 min *


- Jak na razie manewr hamowania idzie bez zastrzeżeń i kłopotów. Zostało jakieś 30 min do orbity Dagon V i parkowania na niej.

- Poza tym możecie podziwiać ładne widoczki za oknem



@Drake i Rohan



- Przeszukaliście nadbudówkę rufową czyli pokłady "A" i "B" i Jeana ani śladów po nim nie namierzyliście. Są jakieś szanse, że mimo wszystko ani Wy ani czujniki Alex nie namierzyły zguby no ale nie są to duże szanse.

- Poza tym Rohan wśród dryfującego złomu znalazł baterie do Mi Tsu. Daj znać kiedy uruchamiasz robota bym wiedzial od kiedy liczyć. Jak nie dasz tzn. że od razu.



@Abe



- Abe udało się zmontować ten koktajl mołotowa czy coś podobnego póki był w magazynie skafandrów.

- Tam też natrafił na przypalonego palnikiem stwora. Dryfuje, nie rusza się, jest mocno przypalony no wygląda jakby nie żył.

- Krzyki Julii okazują się na tyle prawdziwe, że spotkala kolejnego stwora ale ty razem ten ją dopadl. Wygląda podobnie jak wcześniej Veronica czyli dryfuje bezwładnie z rozbitym hełmie z jednym z tych stworzeń przyczepionym do twarzy.



@Medlab



- Linda robi swoje w izolatce a Nivi swoje w medlabie. W poście jest co Nivi może się dowiedzieć z badania stworzenia.

- Pod koniec posta jest małe zamieszanie w izolatce. Linda mówi, że się oparzyła czy coś. Samo w sobie nie wygląda zbyt poważnie nie ma tryskającej krwi ani nic drastycznego ale w pewnym momencie gdy Linda dotyka ściany zaczynają nią wstrząsać drgawki i gaśnie światło w izolatce. Ciężko powiedzieć czy to jakiś przypadkowy pech czy coś innego.



@Silvia



- Nina wzięła zbłąkaną blondynkę pod swoje opiekuńcze skrzydełka. Zaporwadziła do jakiejś mesy czy innej kuchni. Kuchnia przypomina standardem coś z jakiegoś hotelu no a te "prawdziwe" jedzenie no to żadkość. W końcu łatwiej jest wrzucić pizzę czy inny paśnik do mikrofali i po paru minutach mieć gotowe danie nie? No. Więc w klasyczne gotowanie a więc surowe produkty w lodówkach do obrobenia mało kto się bawi. No a Nina widocznie ma w tym wprawę.

- Poza tym, że dziewczyna przygotowuje "prawdziwy obiad" w parę minut (zostaje parę chwil do ugotowania/upieczenia) sporo gada. No i wodoczne ma dylematy moralne jak powinna się zachować.

- Na sam koniec włącza się jakieś pikaczu w jej zegarku i dziewczę wstaje i wychodzi. Silvia może też wstać i wyjść razem z nią no ale szama wtedy zostaje w kuchni.


---



- Jakby co to pytać. I pisać posty albo przynosić L4
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline