Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 08:44   #18
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Zaczęła się wielka akcja

Postanowiłem już do niej przeskoczyć, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Macie poszukiwany moduł na widoku. Z tego co może zobaczyć Ja-Son widocznych Norsjan jest trójka- reszta prawdopodobnie siedzi na transportowcu kosmitów.

Za to żołnierzy Syndykatu jest ośmiu razem z przywódcą. Są uzbrojeni w pistolety maszynowe. Sprzedający wydają się nieuzbrojeni choć sprawnym okiem można dostrzec, że wieżyczka transportowca Norsjan cały czas celuje dyskretnie w kupujących. Wbrew pozorom są dobrze przygotowani i wcale nie tacy bezbronni

Dron Karla unosi się w powietrzu a samochodziki są skryte w kanalikach odpływowych blisko, dosłownie pod miejscem transakcji.

Jak sugerowałem pod koniec, macie większe szanse jeśli wrobicie Syndykat w atak.

Myślcie, myślcie!

PS: Dwójka pokazywanych robotów jest w trybie podstawowym, co oznacza, że na razie nie są sterowane przez moduł Wirtualnej Inteligencji i są zdolne do wykonywania tylko prostych poleceń (a więc na chwilę obecną nie mogą atakować). Więcej androidów znajduje się bez wątpienia w transportowcu.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 04-06-2018 o 08:46.
Pinn jest offline