Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 11:19   #71
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krakov Zobacz post
To tylko prośba z mojej strony - żebyśmy na to te półtorej - dwie godzinki czasu zarezerwowali w zlotowym kalendarzyku. Żeby nie było, że Krakov zarywa noce przygotowując hasła, a później same kalambury trwają o wiele za krótko, by wykorzystać choćby połowę z nich. I wtedy wiecie... przykro troszkę...
Myślę, że ostatnio Licze po prostu spodziewali się zwykłych kalamburów, a jak ugryzłeś temat erpegowo, to zawojowałeś wiele serc. Sam widzisz, że już się upominamy.

@Snigonas
No to staraj się, staraj, żeby Ci kolejny zlot koło nosa nie przeszedł.

@All
Dobra, jako że ja do Wawy raczej z młodą nie dojadę, a i też jestem bardziej chętna, by wypoczynek zorganizować poza miastem, biorę się za organizację tej Turawy.

Konkrety w sumie już mamy, więc zakładam osobny temat.
http://lastinn.info/liczowe-spotkani...en-2018-a.html

Będę wdzięczna, jeśli osoby zainteresowane powtórzą tam swoje zgłoszenia z ewent. informacją ile dzieci/żon/mężów/kochanków ze sobą zabierają.

W tym wątku z mojej strony to wszystko. Trzymajcie kciuki, żeby się udało.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem