Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 12:56   #1074
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No to mamy już bojówkę - Moherowe Berety (Flock 3).

Jest przed południem. Jeszcze zdążycie na niedzielną mszę świętą.

Dru, śmiało wrzucaj posta z podróży. Icarius też moźe wrzucić posta z rugania pijanej pomocy Inkwizycji. Powiedz mu, ze za bramą czekają setki na jego miejsce, które będą chcieć zginąć za wiarę!

Jeżeli ktoś ma jakieś przemyślenia z czasu przed dotarciem na miejsce docelowe (Płock/Brok) to warto wrzucić teraz. A gdy już będziecie gotowi, to dajcie znać, że wrzucono wszystko i czas podzielić gdoci.

11 czerwca wyjeżdżam na tydzień za granice. Może okazać się, że nie będzie ze mną kontaktu. Ostatnio tak właśnie mnie urządzili. Jakieś góry, chatka w lesie i zero zasięgu transmisji danych....

Dlatego przed tym terminem chciałbym móc wrzucić jeszcze jednego posta, żebyście nie czuli dyskomfortu z tytułu mojej nieobecności.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline