Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2018, 13:21   #1076
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
To my z Naczelniczką Wydziału i jej Zorganizowanym Oddziałem Moherowych Beretów ruszamy na mszę. Msza ma charakter otwarty. Potem jeszcze dodatkowa modlitwa.

Spaliśmy już w Płocku, nie?
Po powrocie z Mogilna nie. Zresztą Towarzyszko, Wy akurat nie musicie spać, dzięki Rytuałowi Red Bulla opanowanemu przez Fyodora.

Ciekawe... ile też ten wampir go nauczył, nie? A gdybyście go nie spalili? Albo biblioteki? Ło... musiałbym robić rekrutę dodatkową do sił zła, a nie do inkwizycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline