Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2018, 01:59   #3
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Nie tak dawno się z Tobą żegnałem, Pip, a tu już witam ponownie No to czołem, współgracze oraz nas szanowny Mistrzu

Myślę, że do mojego hakerę będzie pasować III ranga. Co prawda siedzi w X-COM już dwa lata, a do tego posiada niemałą wiedzę i umiejętności, jednak nadal nie został tak na poważnie przetestowany w boju
Jeśli chodzi o dział, to najpewniej Informacyjny, a wydział to Skanu. Co prawda kusi mnie Dział Naukowy z Wydziałem Inżynierii (programowanie sterowników dla nowego oporządzenia). Jak to jest, mogę udzielać się w dwóch działach? Ewentualnie być przypisanym do jednego, a wykonywać okazjonalnie zlecenia od drugiego?

Co do moich sidekick'ów, to postaram się wykreować własną bandę, ale to najwcześniej po środzie
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline