Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2018, 06:45   #862
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Ranghar, Zgłaszam VETO!

Jeśli akurat to nie jest ta scena gdy "ten zły MUSI uciec, bo jest potrzebny w następnych scenach" to chcę zadeklarować dwie rzeczy w reakcji na zaklęcie.

Z opisu widzę, że akcja została przyspieszona ze względu na nasze oślepienie, ale opis mówi, że ono chwilę trwało.

Jedna z rzeczy jakie chciałem zrobić to użycie mocy z młota "zakotwiczenie w wymiarze" aby uniemożliwić gadzinie ucieczkę poprzez czary.

Druga to jeśli stwierdzisz, że nie było czasu bo najpierw rzuciła oślepienie. Wtedy posiłkowo używam (też z młota) "obserwację śmierci" co powinno mi pozwolić zlokalizować każda żywa istotę w pomieszczeniu (z martwymi włącznie i tymi co lezą za drzwiami gdzie w szparze było widać ich nogi)
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.
Raga jest offline