Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2018, 10:15   #640
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
A Wy od razu tak do mordowania, potem trzeba będzie łatać i opatrywać...
Nie można grzecznie obudzić, powiedzieć kto kogo chce zabić i dlaczego. Sprawę przedyskutować, dojść do jakiegoś kompromisu i zjeść ciasteczka. Ja wiem, że to oni zaczęli, ale może by ich trochę wyedukować o dobrym wychowaniu.
Jako profesjonalny lekarz powinieneś już na tym etapie postawić właściwą diagnozę - niedobór żelaza u skrytobójców i na podstawie tych obserwacji zaproponować swoim partnerom po fachu (awanturnikom) stosowną metodę leczenia tego zjawiska.

@Feniu

Tak, poprowadzę ją tak samo jak ostatnio. Runda po rundzie, dziś zaczynamy.

@Corax
Witamy z powrotem! Trochę się pozmieniało ostatnio na sesji, ale wystarczy, że przeczytasz moje trzy ostatnie posty i będzie wszystko jasne
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline