Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2018, 22:26   #387
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Chyba lubicie sobie popanikować co?

- Ja póki co zasymulowałem szkic mapki w exel. Za wzór wziąłem tą mapkę od Armiela no ale wiadomo, ciemny blondyn robił no to wyszło jak widać. Tu jest link: https://docs.google.com/spreadsheets...mYY/edit#gid=0

- Wpisałem swojego hiroła w mapkię o ile dobrze zrozumiałem opis i łopatologiczne tłumaczenia. Jak znowu nie wykulałem na INT to bym prosił o korektę Jak coś pokićkane z mapką albo co to dajcie znać to się poprawi. Skalę robiłem w wersji ciemnoblond więc nie mam pojęcia czy jest taka czy inna.

- Macie chyba prawa do edyty no to właściwie możecie wpisać swoich hirołów na ten szkic czy cóś.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline