Wątek: Reputacja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2018, 23:34   #32
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Ja ignoruję reputację. Wystawiłem w życiu dwie z czego pierwszą w 2009 roku. Negatywnej nie dostałem ani razu, ludzie chyba krępują się ją wystawiać właśnie z powodu niechęci do wzniecania sprzeczek. Dlatego system stracił jakiekolwiek znaczenie i doszło do bardzo dużego napompowania punktowego, gdzie 2-3 tysiące to mała wartość.

Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Akurat Sekal i Eleanor wskazywali poblem z 7 lat temu (od tego zaczęła się ta dyskusja). Wtedy jeszcze było z repą ok, nie było takich jaj jak teraz, ale już wskazywali iż system jest taki sobie. To były pierwsze dyskusje na ten temat. Naprawdę nie wiem po co dziś wypominać takie taktyki Seka i Eli z 2011.
Racja, nie zauważyłem tego.

Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Tej dyskusji ('n'tej w temacie reput) nie nazwę bezsensownym, okresowym, nic nie przynoszącym, tłuczeniem w koło tego samego. Po raz kolejny wychodzi, że admin-właściciel właściwie LI ma gdzieś...
Ciekaw jestem ile rynkowo warte jest LI. Ktoś może wszak kupić i zapewnić nadzór techniczny wedle występujących potrzeb, a nie backupy i naprawy gdy coś padnie od czasu do czasu.
Nie wydaje mi się, że ma gdzieś, bo jednak jakoś ten lastinn staje na nogi, jak coś się zepsuje. Chociaż za kulisami nie wiem, jak sprawa wygląda, może wystarczy ingerencja moderatora.

Mam nadzieję, że nie zostanie wykupiony, bo to by oznaczało jedno - ktoś kupił dla zarobku. Reklamy, bannery, pop upy, spam. Ciekawe ile warta jest sama baza użytkowników lastinn. Ja mam wyłączony adblock na lastinn i nigdy nic mi nie przeszkadzało w użytkowaniu, fajnie by było, gdyby tak zostało.
 
Avdima jest offline