Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2007, 14:10   #115
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Zabezpieczenie Bayarda i kamienie widzę że były dobrym pomysłem.

Następnym razem uzupełnię komentarze o plany minstrela. A teraz zbroję się na wybuch gniewu latorośli króla.

I uzupełniam o deklaracje:
Jeśli się zbytnio rozpędzi, albo jej przerwę, albo po prostu wskażę ku Bayardowi, aby go odplątać z sieci i kamienia.

Sprawdzę, czy Bayard jest cały i zdrowy (to nawet jeśli się nie rozpędzi), generalnie raczej w spokoju pozwolę jej się wygadać, chyba, że pojedzie po mnie za daleko. Ale wtedy zareaguję we własnym poście.

Wodorosty otrzepuję z wody, mam nadzieję, że zapach jest znośny, jeśli nie to wyniosę je wyżej na skale i przyłożę kamieniem, coby trochę obeschły ale też żeby ich nie zwiało.

Potem szukam fletu, mając nadzieję, że jest cały.

Dopiero sprawdziwszy czy Bayard jest cały i ułożywszy glony odpowiednio, i odnalazłszy flet (raczej niż jego resztki) zajmę się swoimi ranami.

Jeśli flet pękł lub został ukruszony to przybity minstrel najpierw cicho westchnie, potem rzuci "no świetnie po prostu..." a potem spróbuje coś zagrać na ułomku. Wtedy nawet nie będzie zajmował się ranami, po prostu zacznie się pakować i gotować siebie i Bayarda (jeśli ten nadal nieprzytomny) do drogi.

Będzie słuchał księżniczki, uważnie. Ale krzątając się.

EDYCJA:

AŁA!! Czyli jednak powiedział. No nic. Wiedziałem, że to nierozsądne..

W takim razie strzelam posta o oczekiwaniu do świtu.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 05-07-2007 o 14:23. Powód: j.w.
Tammo jest offline