Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2018, 21:04   #7
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
[MEDIA][/MEDIA]

Law-Tao, lat 26. Ukończył studia na kierunku kryptologia i cyberbezpieczeństwo. Założył własną grupę hakerską, która zajmowała się wykradanie i rozszyfrowywaniem rządowych baz danych. Uzdolniony i pełen zapału.

Podobno jego ojciec należał do pierwszego X-COM podczas inwazji. Law nie zna jego późniejszych losów.
W NY spędził święta, pochłonięty pracą. Nie może się doczekać poprowadzenia własnego zespołu do nowej placówki X-COM i postawienie tam sieci.

Z tego co wspominał, ma jeszcze matkę oraz siostrę, z którymi utrzymuje sporadyczny kontakt.

Jest wdzięczny Lenie za to, iż udostępniła mu dane obcych. W wolnych chwilach stara się nad tym pracować.

No tak w skrócie, nie chce mi się rozpisywać na razie :P

Co do bazy to jestem za jakimś opuszczonym zakładem, ale w sumie nie mam tutaj żadnych wymagań. Byle było brudno i by obiekt wymagał dużo pracy
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline