Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2018, 23:51   #85
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
I oto dotarliśmy do końca. Udało Ci się, choć nie do końca, rzucałem Ci k12 jako najwyższą umiejętność bojową, wyrzuciłeś 5 i 3 na Kości Figury. Trudność rzutu aby wszystko poszło dobrze wynosiła 8. Ponieważ przerzuciłeś 4 uznałem, że osiągnąłeś główny cel, powstrzymałeś rozpylenie wirusa, ale nie powstrzymałeś Blaise'a i odniosłeś poważne rany.

Co mogło pójść inaczej w przygodzie? Wszystko byłem nawet gotowy na ostateczną wielką bitwę kosmiczną, gdzie walczyłbyś za sterami myśliwca wraz z Rebeliantami przeciw Gwiezdnemu Niszczycielowi.
Skąd pomysł na sesję: Sam zamysł i początek to motyw, który stosowałem trzykrotnie podczas kampanii dla różnych drużyn, gdy prowadziłem na żywo. To początek z oryginalnej przygody Tempest Feud przy czym baaardzo dużo pozmieniałem.
Główny zły to postać z gry Star wars Imperial Assault, Agent Blaise
Jak masz jakieś pytania, to pytaj śmiało. Ode mnie pójdzie jeszcze krótkie zakończenie, swój ostatni post możesz dać teraz.Co wyjdzie z rekonwalescencji Lyria, to nie wiadomo
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline