Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2018, 00:11   #86
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Talking

[media]http://www.youtube.com/watch?v=kmo9e7DzKlk[/media]

Słuchałem akurat tej piosenki przed snem, gdy zobaczyłem posta... myślałem, że oszaleje od takiego natężenia przygody!

Bardzo dziękuje za sesję, była wspaniała i to nie tylko z racji umiejscowienia w świecie Gwiezdnych Wojen, oj nie!

Prowadziłeś naprawdę genialnie. Wszystko było zapięte na ostatni guzik, postacie i wydarzenia pozwoliły mi zupełnie inaczej spojrzeć na początkowo typowego Łowcę Nagród goniącego tylko za kredytami. Ja też, muszę przyznać myślałem, że fabuła i moja postać pójdą w innym kierunku. W zamierzeniu był to prosty, bezwzględny zabijaka, gotów współpracować nawet z Imperium jeśli płaca była godna. Wyszło zupełnie inaczej za co jestem wdzięczny

Wiele nauczyłem się od Ciebie jeśli idzie o prowadzenie, za co również serdecznie dziękuje.

Posta kończącego wrzucę najpewniej już jutro, bo chcę wszystko dopracować.

Nie zapominajmy Blaise ciągle żyje a Rebelia czeka. Nie wiem co Khort zrobi z swoją wypłatą- przy okazji może podać pełną kwotę jaka dostała się w ręce Lyria - ale bardzo możliwe, że nie pójdzie na emeryturę

Liczę, że w przyszłości uda nam się zrobić kontynuację haha

Niemniej jeśli tak to w dalszej przyszłości, bo szybki start po endingu zazwyczaj jest za wczesny.

Jeszcze raz dziękuje serdecznie za grę!

PS: Postaram wystawić Ci jak najbardziej pozytywną, zasłużoną opinię na profilu

PS2: Poczekaj do jutra i wtedy wstawię ostatni post. Również postaram się zostawić otwarte zakończenie.

 
Pinn jest offline