Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2018, 00:50   #115
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar znów posmutniał, ale skinął głową - W porządku. Jakbyście ty albo twój brat czegoś potrzebowali to daj znać mam u ciebie dług wdzięczności - Oznajmił tkacze wody.
- Na razie chyba rzeczywiście tu zostanę raczej nie ośmielą się znów rozgniewać Mistrzyni a może uda mi się ją zaczepić po zakończeniu koncertu i poprosić o azyl? - Ta myśl przywróciła mu nadzieje zaczepił swoją dziwaczną trąbkę na sznurku przy pasie i z pomocą tkania wiatru powrócił do pozycji pionowej następnie podbiegł do szalejącej obsługi scenicznej

- Hejka! Mogę w czymś pomóc? Bardzo chcę się przydać! - Zaoferował w nadziej, że jeżeli dobrze się spiszę zwróci na siebie uwagę Iki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-09-2018 o 08:34.
Brilchan jest offline