Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2018, 02:14   #717
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do nieścisłości. Wydaje mi się, że Eike leżała na podłodze więc akcję musiała wydać na wstanie więc nie mogła wielokrotnego zrobić.
Tylko fabularnie leżała na podłodze. Nie ma to żadnych konsekwencji mechanicznych.

Cytat:
Durak nadal swoje. Szaleńczy atak. +20 do WW czyli razem 64. To już jakaś szansa na trafienie
To ja dla odmiany PS daję (o ile trafi to w obrażenia).
Co innego tu zrozumiałem, a właściwie to nawet nie wiedziałem o co Tobie chodzi. Nie łatwiej napisać "przerzucam PSami parowanie"? Przy okazji chciałbym zauważyć, że PSy wydaje się przed rzutem na obrażenia - nie możesz znać wyniku, więc musisz mi wcześniej zadeklarować, że próbujesz przerzucać parowanie w danej rundzie.

Cytat:
Ps2. Czyli posta do walki zrobić?
Ja całość opiszę "z lotu ptaka". Jeśli chcecie opisać to oczami swoich bohaterów, to droga wolna.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline