Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2018, 16:00   #62
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardzo chciałem zagrać, ale się nie wyrobię z KP. Na razie więc odpuszczam, ale czy będzie możliwość dołączenia - dajmy na to za miesiąc?
Szkoda, że się nie wyrobisz, czy będzie rekrutacja dodatkowa. Tego obiecać nie mogę, jednak także tego nie wykluczam. Wszystko zależy od tego jak będzie nam szło i czy ktoś się czasami nie wykruszy. Być może jak nam się będzie dobrze grało dociągnę jeszcze 2-3 graczy. Tak więc nie trać nadziei


Cytat:
Napisał Gawron Zobacz post
Zgłaszam się. Historii nie mam napisanej, ale wiem co postać ma robić i mam na nią pomysł.

Fajnie by było, jakbyśmy mieli te 27 punktów, zamiast 25, bo wychodzi na to, że każdy z nas jest totalnym przeciętniakiem i nie ma żadnych mocnych stron, jakiegoś talentu. Chyba, że kosztem bycia łamagą w innych aspektach, a w zasadzie wszystkie te 4 cechy są istotne.
Hej, pozwolę sobie napisać co myślę. W końcu mamy wolność słowa. 25 punktów jest odpowiednio przemyślane. Nikt nie jest dobry we wszystkim. Są jednostki potężniejsze, jednak w ten sposób chodzili by po świecie Pottera sami Voldemortowie i Dubledorowie. Niestety, taki jest świat, iż każdy jest w czymś dobry i w czymś słaby. Dlatego trzeba wybierać pomiędzy czterema ważnymi cechami. Nasze postacie są właśnie pewnego rodzaju przeciętniakami, choć ja bym nie użył tego słowa. Biorąc pod uwagę matematykę, przeciętniak miałbym wszystko na 5 (taka postać była by przeciętna), my wydając po 5 punktów na każdą umiejętność nadal mamy kolejne 5 do dyspozycji. Można powiedzieć, że biorąc pod uwagę przeciętność, jesteśmy całkiem dobrzy.

Co do twojej postaci. Masz całą niedzielę na napisanie historii, zobaczenie czego wymagam od postaci i poprawę swojego KP. Wierzę w twoje szczere chęci, ale mam wrażenie, że nie poświęciłeś na postać więcej niż 15min. Nie dopuszczę postaci bez historii i wkładu własnego, bo naprawdę sam poświęciłem dużo czasu dla tej kampanii. Dodatkowo otrzymałem wiele bardzo dobrych KP w których ludzie poświęcili dużo czasu na stworzenie postaci przy których, nie ukrywam, kopara mi opadła. Mając to na uwadze, nie uczciwe wobec tychże graczy będzie dopuszczenie twojej KP w obecnej formie. Masz czas praktycznie do 11 w popołudnie. Popraw, napisz, postaraj się tak jak i my się staramy, a bardzo chętnie zobaczę Cię w mojej sesji.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline