Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2018, 13:33   #183
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
No dobrze, dobrnęliśmy szczęśliwie do planowanego zakończenia Epizodu 2, także za kilka dni, jak wszyscy zapoznają się z jego treścią można będzie zamykać.

Cóż mam wam do powiedzenia teraz?
Że ominęło was jakieś 75% sesji. A właściwie powinienem powiedzieć, że właśnie mniej więcej tyle tego, co przygotowałem w warstwie fabularnej, a do czego trzeba by było się dokopać w rozmaity sposób. Rozmowami, włamaniami, przeszukiwaniami czy w jakikolwiek inny sposób. To można osiągnąć interakcjami (doc, gg, pw, inne) albo krótkimi, częstymi postami w turze. Czyli tak jak w każdej sesji.
W zasadzie w obecnej chwili macie tylko trop pochodzący z zeszytu (chyba, że coś pominąłem ). Oczywiście pominięte informacje nigdzie nie zniknęły.

Zrobimy sobie małą przerwę. Mam wrażenie, że wam się przyda, ale nie zostawię was zupełnie bezczynnymi w tym czasie.

Zastanówcie się co chcecie osiągnąć. Obecnie rozwiązujecie problemy doraźne: zaginięcie Reece'a, kupno baterii, tam taradamtam. Naturalnie to wszystko jest istotne, nie przeczę. Tyle, że wyobraźcie sobie, że jesteście w miejscu, w którym atakują was jakieś paranormale. Widzicie do czego zmierzam?

Postanówcie coś nawet w obrębie tylko i wyłącznie swojej postaci. Do czego dążycie? Możecie chcieć uciec (serio, nie wzbraniajcie się przed takimi myślami dlatego, że nie chcecie niczego zepsuć), dowiedzieć się co się tu dzieje (dlaczego właśnie tak?) albo cokolwiek innego. Sami sobie nadajcie cel i do niego zmierzajcie.

Bez tego możemy się tylko prześlizgnąć przez sesję, a nie przeżyć historię.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline