Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2018, 22:41   #77
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
Kilka konkretów, dla niezdecydowanych co z dalszym graniem. Skoro mam poprowadzić to kilka zmian technicznych, kilka klimatycznych. Żebyście wiedzieli na czym stoicie ale też, żebym i ja miał pewność, że właśnie mnie do zabawy szukacie a nie jakiegoś klona Carnala
  • czas na odpis to 4 dni, gdy będzie chodzić o walkę, czy inne proste wybory (np. idziecie w lewo albo w prawo). Przy pierwszym poście dostaniecie 5 dni, żeby móc opisać postać i/albo się posocjalizować. 7 dni, w kolejkach walk opisujemy plany postaci na dwie rundy do przodu a czas na odpis to 2 dni. Obowiązuje jeden post w kolejce!
  • piszecie w trzeciej osobie czasu przeszłego. Dialogi kursywą, myśli w cudzysłowie.
  • wszystkie rzuty wykonuję ja, przed monitorem.
  • jeśli chodzi o mechanikę, nie będę rzucał na wszystko i wszędzie. Głównie stosowana będzie w walkach i różnych trudniejszych testach. Obowiązuje zasada Nagłej Śmierci. Może i trochę żartuję, ale większość czynności w mojej ocenie będzie wymagała testów. Będą również flaki, ucięte kończyny i poranione genitalia, więc sesja uzyska status +18.
  • proszę informować o nieobecnościach, gdyż dwie nieusprawiedliwione tury absencji oznaczają, że postać przechodzi na mojego autopilota, a potem w dogodnym momencie ginie. I tutaj proszę zapis potraktować dosłownie, już jest Was dużo, piszą kolejni chętni. Nie będzie więc miejsca na jojczenie i dodatkowe czekanie. Po to wydłużony jest czas na post. Zwróćcie uwagę, że zostawiłem sobie furtkę i nie napisałem, że dwie tury pod rząd.
  • nie kłócimy się w komentarzach. Gracz/Gracze, którzy będą notorycznie ciskać się o coś, zostaną usunięci z gry. Nie widzę tu takich co prawda, ale jakby co, to mam żółte papiery. A z wariatem się nie dyskutuje
  • PvP niedozwolone - będziecie mieć wystarczająco dużo zagrożeń na swojej drodze, że skakanie sobie do gardeł nie wchodzi w grę. Potyczki słowne - ok, ale bez walki między sobą - też ok. W sesji może się wydarzyć bardzo wiele i jestem przygotowany na scenariusz, gdyby przybrała formę deathmatchu. Warunek jest prosty - w PvP nie działają PS, PP ani cuda na kiju. Co wypadnie na kostkach przyjmujemy trójstronnie za prawdę i kulturalnie dziękujemy sobie wzajem za grę.
  • do każdego wrzucanego posta nie zapominajcie dorzucić znaczników [JUSTUJ.][INDENT.][/INDENT.][/JUSTUJ.] dla zachowania estetyki.
  • avatary wstawię Wam sam.

Dodatkowo, ponieważ jestem fanem tej mechaniki, włączam do gry dodatek "Alcohol & Tobacco Expansion" autorstwa Jackdays'a w wersji z 2012 roku. Będą bolały głowy po piciu, w największym skrócie.
 
Avitto jest offline