Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 08:52   #184
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
To moze ja odważę się skomentować

Mam wrażenie, że za bardzo skupiles się na grze, na podstawie gry, zamiast na fakcie ze to sesja pbf. Niestety w pbfie jest trudniej. Ja np wielu faktów i szczegółów już nie pamiętam. Zaglądałam ostatnio do materiałów z nadzieją, że znajdę je tam, ale niestety. Nawet poznane osoby nie są spisane. I o ile moja postać pamięta wygląd i imię np zegarmistrza czy kobiety z latarką, o tyle ja już nie bardzo. Nawet nie pamiętam jak się nazywał dziennikarz czy ten rzekomy sąsiad, który nie istnieje a wezwał policję. W grze byłoby to prostsze, masz lokacje, postacie i ogarniasz - tutaj niestety nie. Musiałabym być moja postacią, a nie jestem niestety.

Poza tym deklarowalismy rozmowę z latarkowa panią (której chyba nikt imienia nie pamięta z graczy) a jakoś nie było tego. Ale to chyba dlatego że jej w pubie nie było, co w sumie nie zmienia faktu że możnaby kogoś spytać gdzie ona mieszka i odwiedzić, ale cóż... jakoś tak nagle znowu noc nastała.

Potrzebujemy więcej dnia niż dwie kolejki. Tak jak mówiłam - to nie jest gra na PCta. A mam wrażenie że tak się tu dzieje. Chciałabym pomyśleć, poglowkowac i analizować, ale nie mam czasu czytać sesji od początku, bo materiały świecą pustką. Mapa niestety mi niewiele mówi, jestem w tym slaba, w paincie byłaby już lepsza no ale to już moja wina. Przydałyby się jakieś przypomnienia faktów i szczegółów by tego nie szukać po sesji. Ja tego nie przeczytam ponownie niestety. I o ile moja postać robi notatki o tyle ja nie. Fajnie więc by było coś nam przypominać co już było podane. Łatwiej by się nam wtedy myślało. No i może dzień dłuższy, bo niewiele zrobiliśmy - choć szczerze mówiąc to zrobiliśmy najważniejsze moim zdaniem, zadbaliśmy o swoje bezpieczeństwo (przynajmniej pozornie).

Nie wiem jakie odczucia mają inni gracze (szczególnie Zara, bo on gra od początku), więc za nich się nie wypowiem. To tylko moje odczucia.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline