Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 10:28   #84
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Avitto

Mnie tam pasuje wszystko, co wymyślisz. Szczerze przyznam, że gram nie dla scenariusza, czy nawet MG, ale dlatego, że ciekawią mnie relacje wewnątrz-drużynowe, a nie zwroty akcji, czy wartka fabuła. Równie dobrze możesz stwierdzić, że ten grabarz miał pijackie wizje i żadnych umarlaków tam nie było, a ja i tak pewnie będę się dobrze bawił, bo nastawiam się na fabularny rozwój swojej postaci. Choć nie ukrywam, że parę umarlaków z chęcią ustrzeliłbym w międzyczasie

Cytat:
Ja czekam tylko na informację od Avitto co do postaci, bo niekoniecznie Douko musi tutaj grać. Przy tej ilości morrytów, aż kusi zrobić kogoś również powiązanego z Morrem. Swoją droga mam podobne doświadczenie z tą postacią jak hen z Żarem. Do 4 sesji startowałem i żadna z nich nie przetrwała do końca, być może czas przełamać złą passę.
Mnie tam Douko pasuje, idealnie wkomponuje się w tą pasującą do siebie jak pięść do nosa drużynę. Jedyne co mnie się trochę mniej podoba, to fakt, że jest weteranem, czyli trzecią z kolei postacią w drużynie, która ma ten sam zestaw umiejętności. Nie żebym się tu Feniu narzucał, ale czy rozważałeś może ścieżkę rozwoju z Realm of the Ice Queen?
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline