Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2018, 16:12   #86
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
A zatem przeważającą większością głosów mianuję się wszem i wobec MG na tym spłachetku cyfrowej przestrzeni.

Dostałem na PW 3/9 KP. Prosze pamiętać, że Wasze doce muszą mi umożliwiać sugerowanie zmian, bo sprawdzam.

Z dotychczasowym backgroundem sesji się zapoznałem, Waszymi postami również. Kto nie dał wstępniaka jeszcze, ma czas do czwartku wieczór.
Mój post pojawi się w piątek-sobotę. Muszę się do niego dobrze przygotować, więc jeśli jakieś dialogi, edycje postów to bardzo proszę nie tym razem. Do czwartku wieczór każdy ma mieć jeden post w temacie sesji z zawartą weń deklaracją.

@Druidh
Piszesz dopiero postać, więc możesz pominąć tę kolejkę.

Na koniec apeluję o szturchanie mnie na PW, gdyby moja wizja świata nie była zbieżna z tą, którą macie dla swojej postaci. Dogadamy się. Przyznam otwarcie, że jeśli chodzi o elfy to mam niemal kompletny brak doświadczenia w ich prowadzeniu i wszelkie klimatyczne smaczki zapewne pozostaną po stronie Graczy. Postaram sie jednak w miarę możliwości doczytać w trakcie sesji z innych źródeł, by nie być tak bardzo zielonym, jak sesja Fenia.
 
Avitto jest offline