Wątek: Ogry - Irdowie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2005, 12:48   #15
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AO
Nie wiem skąd Sayane wytrzasnęła statystyki irdów ale są one conajmniej sprzeczne z oficjalnymi.
Podałam nazwę podręcznika z ktorego cytuje - więc dobrze widac SKĄD - ma on linki do strony Wizards, które uzupełniają materiał w książce, albo odnośniki do innych podręczników i dokładnych informacji w nich zawartych (np Dungeon's master guide).
Jest w nim napisane: "D&D Dragonlance" by James O’Rance. The following conversion documents will enable you to run a D&D DRAGONLANCEŽ Saga campaign with consistent, clear rules. These conversions are based on Dragonlance Adventures (AD&D 1st Edition), Tales of the Lance (AD&D 2nd Edition), the Dragonlance: Fifth AgeŽ rules, and A Saga Companion. These conversions may be updated or added to occasionally – last updated 14 August 2001...hehe... POZWIJ MNIE

Tutaj masz stronę autora, tutaj mozesz posłać o niego mailika A tutaj napisane jest co następuje:

"Fan Contributors: Wonder who those people are that are published on the Nexus? They are fans of the series, just like you. All of the material published on the Nexus is created by these individuals and our staff, a group of volunteers who are equally dedicated to the Dragonlance Saga. Here you can find out a little bit about each the fans that has submitted their work, send them email, and visit their home page (if they have one)."

Mam nadzieje, że nie masz problemów z językiem angielskim. Jesli tak, to mogę przetłumaczyć.

Ogólnie rzecz biorąc wygląda to na fanowskie wydanie, które jednak opiera się na oficjalnych źródłach. A moj podręcznik PDF wygląda bardzo profesjinalnie, nie powiem Jeśli wrzucisz tytuł: "Dragonlance Rules Conversion 3.0 - Campaign Setting" w wyszukiwarkę Wizards, otrzymasz wynik: no matches were found. Przykro mi

Cytat:
Napisał Hood
Czyżbyś zakupił Dragonlance Campain Setting
Oficjalne wydany tytuł brzmi następująco: "Dragonlance Campaign Setting. Dungeons & Dragons Campaign Setting" by Margaret Weis, Don Perrin, Jamie Chambers, Christopher Coyle. Po szczegóły zapraszam na stronę Wizards of the Coast

Jeśli AO posiada tenże podręcznik, to faktycznie może mieć lepsze informacje, ponieważ został on wydany później niż mój: w sierpniu 2003 ( w moim: update to 14 sierpien 2001)

A tutaj można zapoznać się z galerią rysunków z tegoż podręcznika. Miłego oglądania
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem